Kadra

pil. Jędrzej Kwiatkowski
pilot zawodowy, instruktor samolotowy, szef wyszkolenia praktycznego
W powietrzu od 1997 roku. Latanie zaczynał na szybowcach w wieku 16 lat, następnie oczarowany rykiem silnika przesiadł się na samoloty. Pilotował kilkanaście różnych typów samolotów, wyszkolił kilkunastu pilotów. Latał, także jako pierwszy oficer na samolocie odrzutowym Embraer.

cpt. Piotr Buchowski
pilot liniowy, instruktor samolotowy, szef wyszkolenia teoretycznego
Absolwent Politechniki Rzeszowskiej specjalizacja Pilotaż. Swoją przygodę z lotnictwem rozpoczynał na Cessnie 150 w wieku 18 lat. Szybko zdobywał doświadczenie na nowych typach samolotów, latając po całym świecie. Obecnie jest kapitanem samolotów Beechcraft King Air i Embraer.

pil. Cezary Jastrzębski
pilot zawodowy, instruktor samolotowy
Instruktor samolotowy i pasjonat lotnictwa we wszystkich formach. Oprócz samolotów latał także na paralotniach. Prywatnie żeglarz i alpinista.pil. Hanna Klecz
pilot zawodowy, audytor wewnętrzny
Pasjonatka lotnictwa praktycznie od urodzenia. Wieloletni pracownik PLL LOT. Latała na większości powietrznych maszyn, od szybowców począwszy poprzez samoloty jednosilnikowe i wielosilnikowe, na helikopterach skończywszy.


mgr Ewelina Charabin
kierownik safety management system, wykładowca medycyny lotniczej
Absolwentka i wieloletni wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego specjalność Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Prowadzi liczne szkolenia indywidualne i grupowe z dziedzin paramedycznych.